Naujienos

2015-03-25 | Bendrijos buhalterė prieš mirtį pasisavino pinigus

Garsiausi Lietuvos milijonieriai – verslininkai Nerijus Numavičius, jo tėvas Vladas Numavičius, Gintaras Marcinkevičius ir jo žmona Živilė, Igno Staškevičiaus žmona Ivona Staškevičienė, politiko Viktoro Uspaskicho žmona Jolanta Blažytė, kailių imperijos vadovas Vidmantas Vasiliauskas, kontrabandos karaliaus Viliaus Karaliaus buvusi žmona Kristina Karalienė ir kiti daugiau ar mažiau Lietuvoje žinomi asmenys atsidūrė teisme.

Prestižiniame Vilniaus rajone, netoli Vingio parko esančioje M. K. Čiurlionio g. gyvenančius „VP dešimtuko“ narius bei jų kaimynus į teismą padavė dabar jau bankrutuojančios daugiabučio namo savininkų bendrijos bankroto administratorius.
Jis teigia, kad per kelerius metus net 62 nekilnojamojo turto savininkai nesumokėjo 36 tūkst. eurų (124 tūkst. litų), o kadangi namo bendrijai dar 2011 m. buvo iškelta bankroto byla, bendrijos bendraturčiai privalo prisiimti atsakomybę.

 

http://www.delfi.lt/verslas/verslas/serganti-buhaltere-pries-mirti-pasisavino-pinigus-skolos-nasta-n-numaviciui-ir-kitiems-milijonieriams.d?id=67535348